O FIRMIE

   Szanowni Państwo!

Biuro Rachunkowe prowadzę od 2007 roku. Przez lata działalności zmieniała się forma prawna biura oraz poszerzał się zakres prowadzonych usług.

Posiadam również dziesięcioletnie doświadczenie na stawisku Głównej Księgowej w Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.

Biuro posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy biura gruntowne wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Biuro posiada aktualne ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności cywilnej za działania biura.

Naszymi klientami są zarówno duże spółki prawa handlowego ,  jak również mali przedsiębiorcy prowadzący indywidualną działalność gospodarczą. Poziom usług w żadnym stopniu nie jest uzależniony od rodzaju i rozmiaru firmy, ponieważ oferta jest każdorazowo dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Biuro prowadzi księgi i ewidencje tylko i wyłącznie przy użyciu nowoczesnych programów
finansowo-księgowych oraz systemów wspomagających zarządzanie, systematycznie aktualizowanych i unowocześnianych. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów, poprzez stworzony w biurze system archiwizacji danych elektronicznych na specjalnie w tym celu działających serwerach.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Alicja Olędzka